Specials

Promosies - koop by sosrodzice.pl

Promosies - koop by sosrodzice.pl


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Waar is die beste plek om te koop sonder om te veel te betaal? Ons publiseer elke week 'n lys gebaseer op aanbiedinge van die gewildste supermarkte. Kyk en gaan koop. Druk dit en druk ons ​​lys as u wil.

Voedselprodukte

  • Bebiko melk 3.4 in Kaufland teen 27.49 PLN in plaas van 37.39 PLN vir 800 gram, Bebiko melk 2 keer 800 gram by Tesco teen 69.99 PLN, met die Clubcard 65.99 PLN.
  • Gerber nagereg vir kinders in Real vir PLN 2.69,
  • BoboVita nageregte teen Super-Pharm 2 + 1 per sent (125 g),
  • 230 gram BoboVita-pap in Auchan vir PLN 3,40, die tweede produk 50% goedkoper,
  • Hipp-geregte vir kinders 250 gram by Super-Pharm vir PLN 7.49 met LifeStyle-kaart,
  • Hipp-melk vir kinders 800 gram by Super-Pharm vir PLN 43.99,

Higiëniese toebehore

  • waspoeier Jelp in Kaufland 2,24 kg vir 29,99 PLN in plaas van 37,99 PLN
  • Gelukkige doeke van verskillende soorte in Auchan vir PLN 32.99 in plaas van PLN 35.99,
  • Pampers Active Baby Dry luiers by Super-Pharm teen 29,99 PLN in plaas van PLN 31,99,
  • Cleanic Kindii graan vir kinders by Super-Pharm teen PLN 5,99 in plaas van PLN 8,99,
  • Cleanic Kindii steek by Super-Pharm vas vir PLN 2.69 in plaas van PLN 3.99,
  • Cleanic Kindii natdoeke by Super-Pharm teen PLN 16.49 vir 4 pakkette en PLN 11.99 vir 3 pakkette,
  • Emolium-bademulsie 200 of 400 ml by Super-Pharm 30% goedkoper,

Speelgoed en bykomstighede

  • Nuk alle soothers by Super-Pharm 30% goedkoper,

Promosietyd

Kaufland 21-28.08.2014

Super-Pharm 14-27.08.2014

Reël 21-27.08.2014

Tesco 21-27.08.2014

Auchan 21.08-27.08.2014

Polo-mark 20.08-26.08.2014


Video: Nowości w (Junie 2022).